Wygodny Hotel Tito Rzym jest usytuowany w dzielnicy Dworzec Główny 25 min piechotą od atrakcji kulturalnych, takich jak Koloseum. Przytulny hotel zapewnia Wi-Fi w miejscach publicznych oraz przechowalnię bagażu.
Zatrzymując się w obiekcie noclegowym możesz wybrać jeden z 17 pokojów, wyposażonych w telewizję satelitarną, a także w klimatyzację. Bidet, oddzielna toaleta i prysznic są bezpłatne w pokojach. Szczycą się również bidetem, oddzielną toaletą i prysznicem w inteligentnych łazienkach.
Tito w Rzymie oferuje codzienne śniadanie w formie bufetu. Restauracja Ristorante Mino jest blisko hotelu, w odległości 5-minutowego spaceru.
Schody Hiszpańskie znajduje się 2 km od tego hotelu, a Plac Piazza del Popolo jest w około 2,1 km stąd. W pobliżu od tego 3-gwiazdkowego obiektu leży Bazylika św. Klemensa, znane miejsce kultu. Goście mogą zwiedzić zabytki, w tym Plac Largo di Torre Argentina, położone prawie 30 min pieszo od Tito w Rzymie. Hotel leży jedynie 450 m od stacji metra Castro Pretorio i w niewielkiej odległości od przystanku autobusowego Pretoriano.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Stefan
2023-07-15
Kameralny Hotel Tito to świetne miejsce blisko dworca i metra. Obsługa jest bardzo pomocna, a pokoje są wygodne i czyste. Restauracja w budynku oferuje pyszne kolacje. Absolutnie polecam.
Stefan
2023-04-15
Moja rodzina i ja mieliśmy okazję zatrzymać się w tym hotelu i nasze doświadczenie było dość mieszane. Lokalizacja hotelu była na pewno jednym z jego atutów. Znajdował się on w pobliżu wielu restauracji i był również blisko stacji metra Termini, co bardzo ułatwiało nam poruszanie się po mieście. hotel był oddalony tylko kilka minut od dworca kolejowego, co było bardzo wygodne dla nas, podróżujących w kolejne miejsca.
Mieliśmy negatywne doświadczenia. Przykro nam, że przy niewątpliwych zaletach hotelu, napotkaliśmy na kilka problemów.
Piotr
2023-02-22
Personel miły i pomocny. Codzienne sprzątanie i wymiana ręczników. Cicho i spokojnie w nocy. Dobra lokalizacja blisko dworca.
Nic takiego, na co można było by narzekać.